
Мінералізатор Stanko Waterteach 1/4 різі
252 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (50) 987-42-29
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мінералізатор Stanko Waterteach 1/4 різі - змінний фільтрувальний елемент для систем зворотного осмосу, який збагачує очищену воду необхідними мінералами.
Після проходження через мембрану вода стає абсолютно чистою, але в ній немає корисних солей кальцію та магнію. Мінералізатор заповнює цей недолік, роблячи воду більш збалансованою, смачною та корисною. Наповнення: мінерал Кальцит, кокосове вугілля.
🔹 Під'єднання: 1/4" різьба
🔹 Збагачує воду кальцієм, магнієм та іншими мінералами
🔹 Покращує смак, робить воду корисною для організму
🔹 Сумісний із будь-якими побутовими системами зворотного осмосу
🔹 Легке встановлення та заміна
Ресурс: 12 місяців або 10 000 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STANKO Watertech |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Мінералізатор |
| Ширина | 255 мм |
| Діаметр | 51 мм |
| Типорозмір картриджа | 2"х10" |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 252 ₴



