
Зарядна станція BLUETTI AC70 1000 Вт LiFePo4 768 Вт*г для дому квартири холодильника котла ноутбука телевізора резервне живлення
28 000 ₴
- Немає в наявності
Зарядна станція BLUETTI AC70 - це компактне й універсальне рішення для забезпечення резервного живлення та заряджання таких пристроїв як холодильник, газовий котел, телевізор, ноутбук, ПК, телефон, також потужності і ємності вистачіть навіть для роботи деякого будівельного інструменту.
Надійна, якісна, безпечна, довговічна зарядна станція, швидко заряджається, перевірений роками бренд, що добре зарекомендував себе.
Ємність: 768 Вт*год
Номінальна потужність: 1000 Вт
Пікова потужність: 2000 Вт
Технологія: LiFePO4
Цикли заряд-розряд: не менше ніж 3000
Розетка AC 230В: 2 шт
USB Type-C: 2 шт
USB Type-A: 2 шт
Потужність заряджання від розетки AC 230В, Вт: 950
Потужність зарядки від сонячної панелі, Вт: 500
Час зарядки від розетки, год: 1,3-1,6
Час зарядки від сонячної панелі, год: 2,8-3,3
Можливість підключення сонячної панелі: є
Розміри, мм: 314x210x256
Маса, кг: 10,2
Ручка для переносу: є
✅ Підходить для:
- газового котла
- холодильника
- телевізора
- ноутбука, роутера
- освітлення
- кемпінгу та виїздів
З ємністю 768 Вт-год і довговічною LiFePO4 батареєю (розрахованою на більш ніж 3000 циклів), вона гарантує надійне та безпечне живлення для домашніх приладів, електроніки та гаджетів.
Станція оснащена двома розетками AC 230 В з номінальною потужністю 1000 Вт (і піковим значенням до 2000 Вт), двома USB Type-C портами потужністю 100 Вт кожен, двома USB Type-A (потужністю 12 Вт), а також автомобільною розеткою на 120 Вт, що робить її універсальним рішенням для підключення різних пристроїв.
Вихідний сигнал у вигляді чистої синусоїди гарантує безпечну роботу чутливої електроніки. Для зарядки самої станції можна використовувати розетку (з потужністю до 950 Вт, що дає змогу зарядити її за 1,3-1,6 години) або сонячну панель потужністю до 500 Вт (час заряджання становить 2,8-3,3 години). BLUETTI AC70 підтримує можливість під'єднання сонячних панелей, що робить її чудовим варіантом для автономного використання в польових умовах або в кемпінгу.
Функція ДБЖ забезпечує миттєве перемикання на акумулятор у разі відключення мережі, що запобігає збоям у роботі під'єднаних пристроїв.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Bluetti |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зарядна станція |
| Зарядка батареї | Від мережі, Від сонячної енергія, Від автомобільної зарядки, Від генератора |
| Роз'єми | USB, Type-C, DC, Розетка AC 220В, USB-A, USB-C, AC, Розетка AC 230В |
| Вихідна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість пристроїв, що заряджаються | 6 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність W | 2000 |
| Довжина | 314 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 256 мм |
| Вага | 10.2 кг |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Тип (версія) розеток | Європейський |
| Особливості | Функція ДБЖ (UPS), Швидке заряджання батареї, З ручкою |
| Функція ДБЖ | Так |
| Цикли зарядки | 3000 |
| Місткість зарядної станції, Вт*год | 768 |
| Вихідна потужність (загальна), Вт | 1000 |
| Максимальна потужність заряджання (220В), Вт | 950 |
- Ціна: 28 000 ₴







