
Комплект картриджів мембрана Stanko 1812-50 постфільтр мінералізатор для 6 ступеневих фільтрів зворотного осмосу
1 940 ₴
1 455 ₴
- В наявності
Повний набір змінних фільтрів для обслуговування 6 ступеневих систем зворотнього осмосу з мінералізатором. Виробник Stanko (Італія).
Фільтруючі елементи мають стандартні розміри, завдяки чому підходять для більшості систем зворотний осмос різних виробників.
Комплект складається:
1. Картридж поліпропіленовий РР 5 мікрон, 10"х2,5" (10 SLIM)
2. Картридж вугільний брикетований СТО, 10"х2,5" (10 SLIM)
3. Картридж вугільний гранульований GAC, 10"х2,5" (10 SLIM)
4. Мембрана Stanko 1812-50 GPD, продуктивність до 190 л/добу (до 8л/годину), ступінь очищення 99%
5. Постфільтр Stanko посткарбон, 12"х2"
6. Мінералізатор Stanko, 12"х2"
Рекомендовані інтервали заміни фільтрів:
1. Картридж поліпропіленовий РР 5 мікрон - 6 місяців або 6000л
2. Картридж вугільний брикетований СТО - 6 місяців або 6000л
3. Картридж вугільний гранульований GAC - 6 місяців або 6000л
4. Мембрана Stanko 1812-50 GPD - 12-24 місяці або 20 000л (залежить від якості вхідної води)
5. Постфільтр Stanko посткарбон - 12 місяців або 10 000л
6. Мінералізатор Stanko - 12 місяців або 10 000л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STANKO Watertech |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Висота | 255 мм |
| Діаметр | 63 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 0.001 мкм |
- Ціна: 1 455 ₴





