
Stanko ROHD-600 комерційна система зворотнього осмосу 70 л/год для кафе, ресторану
27 885 ₴
- В наявності
- Код: ST-ROHD600
Cистема зворотнього осмосу Stanko ROHD-600 має високу продуктивність 70 літрів на годину чистої води.
Відноситься до класу комерційних систем обратного осмосу прямоточного типу.
Ці системи призначені для роботи там де є потреба у великій кількості чистої води - кав"ярня, ресторан, готель, їдальня, заклади приготування їжі, школа, лікарня, дитячий садок, лабораторія та інші.
Таку систему навіть можна встановити в магазині і використовувати для продажу очищеної води.
- Система змонтована на міцній металевій рамі з якісною порошковою покраскою.
- Має компактні розміри (54х41х30 см)
- Просте і швидке підключення. Легке і швидке обслуговування.
- Укомплектована помпою (електричним насосом підвищення тиску), тому буде працювати навіть при низькому тиску води від 1 бар.
- Постачається в готовому зібраному стані.
- Має в комплекті всі необхідні комплектуючі для підключення і експлуатації.
- Використовуються стандартизовані картриджі і мембрани, великий вибір аналогів, невисока вартість.
- комплектується картриджами Stanko 2,5"х10" (10"Slim) - 3шт,
мембрана Stanko 3213-600gpd -1 шт,
вугільний постфільтр Stanko - 1 шт.
- Має ступінь очищення води до 99%, прибирає всі віруси, бактерії, солі жорсткості, залізо і інші забруднювачі що містяться в воді.
- Не потребує додаткової предочистки, підключається напряму до водопроводу.
- Очищену воду можна безпечно вживати для пиття і приготування їжі. Їжа і напої будуть смачніші, кухонна техніка і обладнання буде служити набагато довше без поломок.
Системи прямоточні, тобто використання накопичувального баку не обов"язкове.
Бак в комплект не входить.
Можна придбати накопичувальний бак за додаткову плату.
В наявності пластикові і металеві баки на 8, 10, 12, 15, 19, 22, 24, 42, 78 і 105 літрів.
Термін відвантаження 2-3 робочих дні від дати отримання замовлення. Є можливість самовивозу в Києві.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STANKO group |
| Країна виробник | Італія |
| Підключення до водопроводу | Так |
| Використання | Для холодної води, Для питної води |
| Число ступенів очищення | 5 |
| Швидкість фільтрації | 1.2 літр/хв |
| Призначення очищення | Збагачення киснем, Знезалізнювання, Зм'якшення, Очищення від вільного хлору |
| Вага | 15 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Фільтруючий модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна ємність | Ні |
| Кран | Так |
| Помпа для підвищення тиску | Так |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальний тиск на вході | 1 атм |
| Максимальний тиск на вході | 6 атм |
| Мінімальна температура води на вході | 4 град. |
| Максимальна температура води на вході | 38 град. |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Частота | 50 Гц |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 410 мм |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Приєднувальний розмір | 1/2" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Під'єднання до водопроводу | Так |
| Фільтрувальний модуль у комплекті | Так |
| Накопичувальна місткість | Ні |
- Ціна: 27 885 ₴





