Комплект картриджів Stanko Premium складається із трьох картриджів попередньої очистки. Використовується в побутових системах зворотнього осмосу або проточних 3х, 4х, 5ти ступеневих системах очищення питної води.
Універсальний розмір 2,5"х10" (63х250мм) 10"Slim. Підходять майже для всіх систем різних виробників.
1. Поліпропіленовий картридж 5 мікрон - очищення води від механічних забруднень пісок, іржа, мул та інше.
2. Вугільний гранульований картридж GAC - видалення із води активного хлору, неприємних запахів та присмаків.
3. Вугільний брикетований картридж СТО - видалення органічних сполук, деяких бактерій, доочищення від хлору, запахів та присмаків.
Регламент заміни - 6000л або 6 місяців.
Регулярна заміна картриджів гарантує якість очищення води та довговічність роботи вашої системи.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | STANKO group |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення комплектуючого | Фільтр зворотного осмосу, Пом'якшувач води, Магістральний фільтр, Пристрій магнітної обробки води, Фільтр під мийку |
| Тип комплектуючого | Змінний фільтруючий елемент |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Висота | 250 мм |
| Ширина | 63 мм |
| Діаметр | 63 мм |
| Типорозмір картриджа | 2,5"х10" |
| Стан | Новий |
| Рейтинг фільтрації | 5 мкм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴





